Masaże na terenie Rzeszowa i okolic. Zadzwoń masaz  0-664-126-176

Drukuj

Kwalifikacje

 

Nazywam się Marcin Mrozowski. Od 2006 roku jestem czynny zawodowo, pracowałem w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie, prywatnym gabinecie Rehabilitacyjnym NZOZ "Rudek", w różnych hotelach w Rzeszowie i w Bydgoszczy, oraz Spa. Obecnie pracuje w prywatnym centrum rehabilitacji Rehamed-center w Tajencinie. Posiadam dyplomy z odbytych kursów: drenaż limfatyczny, masaże gorącymi kamieniami, masaż gorącą czekoladą, refleksologia stóp, masaż chińską bańką, masaż świecą, masaż miodem oraz masaże na cztery ręce, masaż tkanek głębokich, masaż poprzeczny, masaż funkcjonalny oraz kinezjotaping


Masaże wykonuję na przenośnym łóżku rehabilitacyjnym lub specjalnym krześle do masażu. Posiadam zestaw 65 kamieni z podgrzewaczem do masażu gorącymi kamieniami oraz zestaw do wykonywania masażu chińska bańka. Zobacz mój sprzęt tutaj.

 

Bonus William Hill
Bonus Ladbrokes

masaz rzeszow

Masaż klasyczny całego ciała.

Najczęściej stosowaną formą masażu jest masaż klasyczny. W zależnosci od tego, jak intensywnie jest on wykonywany, wyróżniamy jego różne właściwości (lecznicze, relaksacyjne, pobudzające). Masaż klasyczny stosowany jest w zapobieganiu i leczeniu różnych chorób np: ortopedycznych, neurologicznych i innych.
Czytaj dalej ...

masaz kamieniami rzeszów

Masaż gorącymi kamieniami.

Do tego masażu używam kilkudziesięciu gładkich, różnej wielkosci kamieni wulkanicznych z wyspy Bali. Najpierw układam poszczególne rozgrzane kamienie na powierzchni ciała - dekolcie, brzuchu, na dłoniach, stopach, plecach. Następnie po nałożeniu środka poślizgowego masuję nimi poszczególne fragmenty ciała.
Czytaj dalej...

masaz antycelulitowy rzeszów

Masaż antycellulitowy.

Masaż ten cieszy się wśród moich pacjentek szczególnym zainteresowaniem. Rzeczywiście likwiduje cellulit, doskonale napina i ujędrnia skórę, zmniejsza się tez obwód masowanego obszaru. Sekret masażu antycellulitowego tkwi w mocnych technikach, dobrych kosmetykach i oczywiście systematyczności.
Czytaj dalej ...

Masaż w domu w Rzeszowie - Masaż Rzeszów - Masażysta Rzeszów

Premium Templates